JINGLEMoonlight FilmBALKANIKA MTVEce Berker

SERDAR ORTAC & EMANUELA___POP

Serdar Ortaç ilk kez Bulgarca seslendirdiği şarkısında, Bulgaristan'ın popüler şarkıcısı Emanuela ile düet yaptı. En büyük hitlerinden biri Dansöz'ün Bulgarca versiyonu "Pitam te Posledno (Sana Son Kez Soruyorum)" Bulgaristan'ın 2010 yılında en iyi aranjörü seçilen ünlü besteci Jordancho Vasiloski (Ocko)tarafından düzenlendi. Şarkının müzik videosu da Sofya'da çekildi. Proje Ara Music ve Muzikal Productions işbirliği ile gerçekleştirildi. Çekimler Facebook Video

PARADOX FACTORY ___________________POP

Serdar Ortaç ilk kez Bulgarca seslendirdiği şarkısında, Bulgaristan'ın popüler şarkıcısı Emanuela ile düet yaptı. En büyük hitlerinden biri Dansöz'ün Bulgarca versiyonu "Pitam te Posledno (Sana Son Kez Soruyorum)" Bulgaristan'ın 2010 yılında en iyi aranjörü seçilen ünlü besteci Jordancho Vasiloski (Ocko)tarafından düzenlendi. Şarkının müzik videosu da Sofya'da çekildi. Proje Ara Music ve Muzikal Productions işbirliği ile gerçekleştirildi.

DREAMIN ISTANBUL & CHILL OUD ______WORLD

Burak Demir'in bir başucu albüm çalışması Dreamin Istanbul, BAM SESSION'un süper parçalardan oluşan yepyeni projesi CHILL OUD ile double "collector's edition" albüm olarak Almanya'da yayınlandı. Türkiye'de Yeni Dünya Müzik tarafından dağıtılan bu çift albüm, koleksiyoncular için kaçırılmayacak ürün.
Satın alma linklerii :
D&R Türkiye
Mephisto Türkiye
Weltbild İsviçre
Amazon Almanya
Pop24 Almanya
Emusic İngiltere

Facebook

 

MUZIKAL PRODUCTIONS & ENERTAINMENT  

OKAN ERSAN ____________________________________________POP JAZZ

Türkiye'nin en başarılı jazz müzisyenlerinin tekrar bir araya geldiği "A Reborn Journey" albümünde Okan Ersan, Istanbul Superband, Ernie Watts, Misirli Ahmet, Ercan Irmak and Ola Onabune, ayrıca Dave Weckl, George Whitty gibi sanatçılarla çalıştı. Aycan Teztel'in orkestra yönetmenliği ve Ömer Göksel'in stüdyo kayıt olanaklarıyla destek olduğu proje Müzikal etiketiyle yayınlandı.

MÜZİKAL JINGLE BEARS ...

"Bir Kilim Yeter Sevgilim" ile dikkatleri çeken Müzikal Yapım'ın profesyonel jingle üretim ekibi JINGLE BEARS, kayıt stüdyomuz HOME STUDIO'nun bir ev rahatlığındaki ortamında, JINGLE çözümleriniz için bayram-tatil demeden 7/24 çalışıyor... Gerekirse İngilizce ve Fransızca konuşabiliyor, zaman ve bütçe durumuna göre STOK MÜZİK hizmeti de veriyor. Bu cingıl ayıları mutlak memnuniyet bazında programlanmıştır !

 

© 2009 TÜM HAKLARI SAKLIDIR - ALL RIGHTS RESERVED MÜZİKAL YAPIM ORGANİZASYON LTD

©2009 güncelleme / update 25 December 2010